Skip to content

Wireless Listener Unisar szefów

Dzięki naszej bezprzewodowej Listener TV J3 można podziwiać tych nocnych imprez sportowych, filmy, wiadomości i kabaretów kochasz nie przeszkadzająci kabaretów kochasz nie przeszkadzając innym! To działa jak pilot zdalnego sterowania, wysyłając na podczerwień sygnał z telewizora prawo do słuchawek stereo

Ci wear.You może po prostu ustaw głośność na prawo w słuchawkach. I nie ma zakłóceń z telefonów bezprzewodowych, otwierania drzwi garażowych, mikrofale lub inne elektroniczne devices.Not tylko do telewizora! To działa też świetnie do stereo i kina domowe, komputery stacjonarne i laptopy, urządzenia przenośne odtwarzania (DVD itp.), gier wideo i innych źródeł dźwięku.
Najbardziej pomocne klienta recenzje 1 z 1 osób uznało tę recenzję za

pomocną. Static chyba idealnie wyrównane przez slowlanemuni Wielkiej pomysł, ale źle się. Urządzenie działa w sposób zadowalający tylko wtedy, gdy: (1) przetwornika jest odsunięte od (plazma) i TV (2) nadajnik jest idealnie dopasowane (włączając w to włożyć podkładkę pod go) z odbiornikiem. Pobierz statyczne przypadku przeniesienia się stóp wyrównania. Pobierz statyczne, jeśli dotykać odbiornika.

Powiedział, że to działa dobrze, gdy mam wszystko w doskonałe dostosowanie

i siedzieć bez ruchu.

1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. wygody przez Tada Słuchawki te zostały zapisane więcej niż

jeden niezgody podczas przeglądania naszej TV. I umieścić je na i może podkręcić głośność do mojego wyboru.

Ona może tłumiące dźwięk na planie i nie zaszkodzi jej uszu. Plus, jeśli chce ze mną rozmawiać, ona wstrzymać

pokaz i mogę dać jej swoją niepodzielną

uwagę.

1 z 1 osób uznało tę recenzję za

pomocną.

Nie tak dobre

jak stare. Przez rhd Choć

Unisar działa jak reklamowane uważam je za zbyt duże i mają ograniczoną kontrolę głośności. I posiadał parę w ciągu ostatnich kilku lat i uważasz, że starszy model jest o wiele lepsza niż cały nowszej wersji. Zobacz wszystkie

8 opinie klientów …
Marka: BébéSounds Model: TV920 Funkcje Wyprodukowano w najwyższej dostępnej jakości. True Zwiększona wydajność. Najnowsze Rozwoju Technicznego.